• Iskolánk fejlesztése

• Ipolynyék község önkormányzata sikeresen pályázott a Bethlen Gábor Alapnál. A pályázat célja a Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola fejlesztése, melyre 2 000 000 Ft vissza nem térítendő támogatást kapott. A nyertes pályázatból az iskolánk konyhájára kerültek új, energiatakarékos eszközök, mivel a jelenlegi eszközeink már több évtizedesek. Kaptunk univerzális robotgépet, húsdarálót, zöldségszeletelőt,gáztűzhelyet, ipari edényt és új tányérokat az iskolásoknak és az óvodásoknak.

Köszönjük a polgármester úrnak és az önkormányzatnak!

• Értesítés

Örömmel értesítem Önöket, hogy iskolánk minden dolgozójának COVID-19 tesztje negatív lett, így kedden folytatódik az iskolában a tanítás az alsó tagozatnak, és az online oktatás a felső tagozatnak!

Kérem a szülőket, hogy a távoktatás során szenteljenek nagyobb figyelmet gyermekeiknek, hogy tanulmányaikban megfelelően fejlődhessenek!

Én sajnos karanténban leszek az elkövetkező 10 napban (a közeli hozzátartozóm pozitív tesztje miatt). Természetesen a távoktatást továbbra is folytatom!

Jó egészséget és kitartást kívánok!

az iskola igazgatója