• Oktatás 2021.március 1-től

• Tisztelt szülők!

Értesítem Önöket, hogy az alsó tagozatos tanulóknak az oktatás az iskolában hétfőn, március 1-jén, újra megkezdődik. Ebéd és napközi biztosítva lesz.

A felső tagozatos tanulóknak hétfőn, 2021.3.1-jén, nem lesz távoktatás, mert pedagógusaink oltáson vesznek részt. Megértésüket köszönjük!

A tanításon csak azok az alsó tagozatos tanulók vehetnek  részt, akiknek legalább az egyik szülője (törvényes képviselője) rendelkezik 7 napnál nem régebbi negatív antigénteszttel (vagy PCR teszttel, vagy igazolni tudja, hogy átesett a Covid-19 fertőzésen, és erről rendelkezik 90 napnál nem régebbi igazolással). A negatív Covid tesztről (kivételek igazolásáról) másolatot kell a szülőnek felmutatnia és a szülőnek (törvényes képviselőnek) kötelessége kitölteni és leadnia gyermeke iskolába lépésekor a becsületbeli nyilatkozatot. Falunkban pénteken és szombaton, 2021. február 26. és 27., lehet teszteltetni.

Jó egészséget és kitartást kíván iskolánk tantestülete!

Príloha 11a - Zákonný zástupca - Čestné vyhlásenie a súhlas so spracovaním údajov

• Figyelem!!! 2021.2.23-tól, keddtől távoktatás az alsó tagozatosoknak is!

• Tisztelt szülők!

Tudatom Önökkel, hogy a regionális közegészségügyi hivatal ajánlása alapján az alsó tagozaton is távoktatásra térünk át 2021.2.23-tól (keddtől) 2021.2.26-ig (péntekig).

Az iskolai oktatás 2021. március 1-jén (hétfőn) folytatódik!

Jó egészséget és kitartást kívánok!

az iskola igazgatója

• Oktatás 2021. február 22-től

Értesítem Önöket, hogy a jelenlegi járványügyi helyzet alapján 2021. február 22-től az alsó tagozatos tanulók az iskolában folytatják tanulmányaikat, míg a felső tagozatosok távoktatásban vesznek részt. A tanulóknak biztosítjuk az étkezést és a napközit is.

A tanításon csak azok az alsó tagozatos tanulók vehetnek  részt, akiknek legalább az egyik szülője (törvényes képviselője) rendelkezik 7 napnál nem régebbi antigénteszttel (vagy PCR teszttel, vagy igazolni tudja, hogy átesett a Covid-19 fertőzésen, és erről rendelkezik 90 napnál nem régebbi igazolással, esetleg valamely más kivétellel szeretne élni). A negatív Covid tesztről (kivételek igazolásáról) másolatot kell a szülőnek felmutatnia és a szülőnek (törvényes képviselőnek) kötelessége kitölteni és leadnia gyermeke iskolába lépésekor a becsületbeli nyilatkozatot. Falunkban szombaton, 2021. február 20-án, lehet teszteltetni.

• Tavaszi szünet

• Kedves gyerekek!

Hétfőn, 2022. március 7-én, megkezdődik a tavaszi szünet!

Iskolánk tantesülete minden tanulónak kellemes szünidőt kíván!

2022. március 14-én  mindannyian találkozunk az iskolában!

• Tesztelés 2021. február 6., szombat

• Tiszetlt szülők!

Amint már az előző értesítésben jeleztem, ahhoz hogy alsó tagozatos gyermekük február 8-tól járhasson iskolába legalább az egyik törvényes képviselőjének (szülőjének) 7 napnál nem öregebb negatív COVID-19 teszttel kell rendelkeznie! A tesztelés falunkban 2021.február 6-án, szombaton, 8:00 - 12:00 és 13:00 - 17:00 között lesz. A falu honlapján lehetőség van idöpontra regisztrálni.

Természetesen Önök bárhol teszteltethetnek, de gyermeküknek február 8-án reggel hoznia kell a kitöltött és aláírt becsületbeli nyilatkozatot, ellenkező esetben a tanításon nem vehet részt!

Csatolom a becsületbeli nyilatkozatot:

• Értesítés

Az oktatásügyi miniszter iménti sajtótájékoztatója alapján 2021.febuár 8-án, hétfőn, az alsó tagozatos tanulók számára elindul az oktatás az iskolában azzal a feltétellel, hogy egyik törvényes képviselőjük (szülőjük) rendelkezik 7 napnál nem öregebb negatív COVID-19 teszttel. A polgármester úrral együtt szeretnénk falunkban is megszervezni a tesztelést. Ennek részleteit később ismertetjük.