Állásajánlatok

    • Állásajánlat iskolánkon

    • Munkakör: Alsó tagozatos pedagógus

      Belépés dátuma: 2019. szeptember 1.

      Követelmények: Képesítés alsó tagozatos pedagógusként a 317/2009 számú törvény alapján.

      Beadandó dokumentumok: Kérvény ( telefonszámmal, e-mail címmel), életrajz, képesítést igazoló dokumentumok, beleegyezés az adatok felhasználásába.

      Személyes megbeszélésre telefonon való egyeztetés után kerül sor.

      Elérhetőség: 0945 452 646, zsmvinica@gmail.com

      Pracovná ponuka

      Pozícia: pedagóg s aprobáciou 1.-4.

      Dátum nástupu: 01.09.2019

      Požiadavky: Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z.z. o PZ a OZ v znení neskorších predpisov.

      Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania ( tel. číslo, e-mail), životopis, doklady o vzdelaní, súhlas so spracovaním údajov

      Osobný pohovor s uchádzačom sa bude konať podľa telefonicky dohodnutého termínu.

      Kontakt: 0945 452 646, zsmvinica@gmail.com

    • no data to display yet
    • Kapcsolatok

      • Základná škola Bálinta Balassiho s vyučovacím jazykom maďarským Vinica Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Ipolynyék
      • Tel. č.: +421 945 452 646
      • Školská 10, 991 28 Vinica Slovakia
      • 37831798
      • 2021644889
      • ! SLÚŽI IBA NA ÚHRADU STRAVNÉHO ! SK59 0200 0000 0016 3752 4658 Pre hlavný bankový účet prosím kontaktovať vedenie školy.
      • Školská jedáleň: 0915 811 648
    • Bejelentkezés