• Gyereknap

• Kedves tanulók!

2023. június 2-án, pénteken, gyereknapot tartunk! Öltözzetek sportosan!

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

• Osztályképek

• Tisztelt szülők, kedves gyerekek!

2023.május 19-én, pénteken, lehetőség lesz a tanulók fényképezkedésére - osztályképek, csoportképek. Kérem a tisztelt szülőket, hogy beszéljék meg gyermekükkel és  értesítsék az osztályfőnököket, hogy igénylik-e a képeket vagy sem!

Köszönettel:

az iskola igazgatósága

• Áramszünet

A Középszlovákiai energetikai vállalat (Stredoslovenská distribučná a.s.) értesítése alapján 2023. május 18-án, csütörtökön, áramszünet lesz iskolánkon. Emiatt ebédet nem tudunk biztosítani.

Az alsó tagozaton a tanítás az 5. órával végződik. Aki a napköziben szeretné hagyni a gyermekét, az biztosítson neki elengendő tízórait.

A felső tagozaton a 6. órával fejeződik be a tanítás.

Megértésüket köszönjük!

• Értesítés

2023. 5. 12-én, pénteken, iskolánk pedagógusai és alkalmazottai elsősegélynyújtási képzésen vesznek részt, ezért a tanítás 12:00 óráig fog tartani! A tanulók megebédelnek, majd hazamennek. Napközi lesz.

Megértésüket köszönjük!

• Kutatás

A prágai Károly Egyetem és a szlovákiai Gyermekpszichológiai és Pszichopatológiai Kutatóintézet kérésére közzéteszünk egy kérdőívet, amelynek segítségével a gyermekek által használatos technológiákat kutatják. Kérik az alsótagozatos és 5. osztályos szülőket, hogy szánjanak egy kis időt a kérdőív kitöltésére!

A részleteket és a linket a kérdőívhez a mellékletben találják meg!

Köszönjük!

Kutatas_-_kerd__iv.pdf