• Tesztek átvétele

Megérkezett az antigén tesztek következő 2 csomagja, amelyet minden szülő átvehet az iskola bejáratában 2022.2.24-én, csütörtökön, és 2022.2.25-én, pénteken, reggel 7:00 és 8:00 között, valamint délután 14:00 és 15:00 között. Az átvételt a törvényes képviselő aláírásával igazolja.

Üdvözlettel:

Az iskola igazgatósága

• 7., 8. osztály

A járvány miatt a sítúra nagyon rövidre sikerült, így ha Önök most megtérítik ennek a két napnak a költségeit, akkor mi nem igényeljük a minisztériumtól ezt az összeget és gyermeküknek jövőre lesz lehetősége az állami támogatásra a sítúrához. Ha az idén bejelentjük a minisztériumba, hogy voltak sítúrán és igénylem ezt a csekély összeget, akkor ezek a tanulók az alapiskolában állami támogatásból többször már nem vehetnek részt sítúrán.

Kérem a megértésüket, hiszen ez a gyermekük érdeke!

az iskola igazgatója

• Tesztek átvétele

Megérkezett az antigén tesztek következő csomagja, amelyet minden szülő átvehet az iskola bejáratában 2022.2.8-án, kedden, és 2022.2.9-én, szerdán, reggel 7:00 és 8:00 között, valamint délután 14:00 és 15:00 között. Az átvételt a törvényes képviselő aláírásával igazolja.

Üdvözlettel:

Az iskola igazgatósága

• Értesítés - OČR

Értesítjük Önöket, hogy mivel iskolánk a múlt héten ( 1.31. - 2.3.) a közegészségügyi hivatal rendelete alapján zárva volt, így azok a szülők akik munkaviszonyban állnak, de gyermekük távoktatása miatt nem dolgozhattak és gyermekük nem töltötte be a 11. életévét (2022.január 31-ig) jogosult az "OČR" igénylésére a szociális biztosítótól.

A nyomtatványt Önöknek kell kitölteniük a szociális biztosító honlapján!

• Távoktatás 2022. február 4-ig

A tanulók körében (a szülők folyamatos bejelentései alapján) és a kollégáim körében is terjed a járvány, ezért a héten már csak távoktatás lesz! Kérem a tanulókat, hogy figyeljék az Edupage-t vagy a messenger-t és ha tudnak, csatlakozzanak az oktatáshoz. Nagy Teréz tanító néni a sítúrán van, így ő nem fog a héten tanítani.

2022. február 4-e, péntek, félévi szünet.

Az iskolában a jelenléti oktatás 2022. február 7-én, hétfőn, kezdődik!

Kérem a szülőket, hogy előtte teszteljék le a gyermekeiket és hétfőn küldjék be a tünetmentességről szóló nyilatkozatot!

Mindnyájuknak jó egészséget kívánok!

az iskola igazgatója