• BGA támogatás

2023.4.26-án megkapták a BGA Zrt. 2022/2023-as évre kiírt Nevelési, oktatási, tankönyv és taneszköz támogatási pályázatának adatlapját.

Kérjük Önöket, hogy május 5-ig juttassák vissza iskolánkba a kitöltött adatlapot a kötelezően csatolandó mellékletekkel együtt:

- a gyermek anyakönyvi kivonatának másolata,

- a szülő személyi igazolványának másolata,

-  az IBAN számot igazoló lap másolata (lehet a banki szerződés másolata, vagy egy kivonat másolata).

Az iskola segítséget nyújt a fénymásolásban, ha szükséges.

KÖTELEZŐ ADAT a törvényes képviselő érvényes E-MAIL címe!

Kérjük, hogy az utolsó oldalt (oktatási intézmény által kiadott iagzolás) NE TÖLTSÉK KI!

Kérjük, figyeljenek a kitöltésre, mert csak az eredeti adatlapokat fogják elfogadni!

Kérdéseikkel forduljanak az osztályfőnökökhöz!

• Nárciszok napja

• Kedves tanulók, tisztelt szülők!

2023. április 20-án, csütörtökön, lesz a Nárciszok napja! Aki teheti, kérem járuljon hozzá a rákos betegek megsegítésére szolgáló gyűjtéshez!

Köszönet minden támogatásért!

• "Merülj velünk"

• Kedves tanulók, tisztelt szülők!

2023. április 25-én, kedden, a Föld napja alkalmából a tanulók részt vesznek egy edukációs programban, ahol megismerkedhetnek a tengerek élővilágával.

Az előadás a tanulók számára ingyenes, de ha szeretnének "virtuálisan búvárkodni" egy erre kifejlesztett VR szemüveg segítségével, akkor az személyenként 3€-ba kerül. Kérjük azon tanulókat, akik szeretnék ezt igénybe venni, hogy a pénzt legkésőbb 2023. április 24-ig (hétfőig) adják le az osztályfőnököknek!

merulj_velunk_edukacios_program.pptx

• Szociális biztosító

Az iskola igazgatósága a Szociális Biztosító felszólítása értelmében kéri a tisztelt szülőket, hogy amennyiben a gyermekük lebetegszik és valamelyiküket az orvos kiírja a gyermek mellé és jár neki az ún. "ošetrovné" (OČR), akkor azt jelezze felénk - az osztályfőnöknek vagy az iskola igazgatójának!

Köszönjük az együttműködést!