• Felújítási munkálatok

• Kedves tanulók, tisztelt szülők!

A felújítási munkálatok miatt június 2. és 3., csütörtökön és pénteken, nem tudunk ebédet biztosítani a tanulóinknak. Csütörtökön az oktatás az 5. órával fog végződni, pénteken a gyereknap 12:00-ig fog tartani. Napközi lesz, de kérjük a szülőket, hogy elegendő mennyiségű ételt pakoljanak a tanulóknak, amennyiben itt maradnak.

Megértésüket előre is köszönjük!

Nektek gyerekek pedig köszönjük a türelmeteket, hiszen a munkálatok zavarják az oktatás szokásos menetét!

Az iskolaügyi minisztérium felajánlotta, hogy az új tanév kezdetéhez újra biztosít COVID 19 antigén teszteket a tanulóknak, amennyiben ezt a szülők írásban igénylik az iskola igazgatóságán 2022. június 3-ig! Akik igénylik a teszteket, azok szeptemberben kötelesek lesznek jelenteni a tesztelést és annak eredményét.

• A fűtési rendszer és a kazánok cseréje

Örömmel értesítjük Önöket és Titeket, hogy 2022. május 9-én az önkormányzatnak köszönhetően megkezdődik iskolánk teljes fűtési rendszerének cseréje. A felújítási munkálatok bizonyára kicsit megfogják nehezíteni az oktatás folyamatát. Kérem megértésüket, megértéseteket és türelmeteket!  A tanulókat igyekszünk mindenről időben tájékoztatni!

Bízunk benne, hogy az új és modern rendszer majd nagyobb meleget biztosít a hideg hónapokban!