• Őszi szünet

• Kedves tanulók, tisztelt szülők!

2022.október 28-án, pénteken, megkezdődik az őszi szünet!

A tanítás 2022. november 2-án, szerdán, kezdődik!

Jó pihenést kíván az iskola tantestülete!

• BGA pályázat

A mai napon eljuttatjuk Önökhöz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. "Szülőföldön magyarul" pályázati felhívását az adatlappal együtt!

A pályázatra Önök jogosultak, ezért ez elsősorban az Önök felelőssége! A kitöltési útmutató a nyomtatványok utolsó két oldalán található, kérjük olvassák el figyelmesen!

A pályázathoz csatolniuk kell a személyazonossági igazolványuk fénymásolatát, a gyermekük születési anyakönyvi kivonatának fénymásolatát és a feltüntetett bankszámláról (IBAN számról) szóló igazolást. Ezek fénymásolásában gyermekük osztályfőnöke szívesen nyújt segítséget!

A pályázat utolsó oldalán az "Oktatási intézmény által kiadott igazolás" részt kérem NE töltsék ki, azt majd az osztályfőnökök és az iskola igazgatója tölti ki!

Nyomatékosan kérjük Önöket, hogy a helyesen és hiánytalanul kitöltött nyomtatványokat küldjék vissza legkésőbb 2022. október 11-ig, vagy hozzák el személyesen az aznap tartandó szülőértekezletre! Iskolánk szívesen postázza őket, de csak ha időben visszajuttatják hozzánk!

A postára adás utolsó időpontja 2022.10.20.