• Információ

Kérjük Önöket/Titeket, hogy figyeljék a médiában az infomációkat, mert az iskolaügyi minisztérium a mai napig nem döntött a felsőtagozatosok iskolalátogatásáról, így nem tudjuk, hogy április 7-én jöhetnek-e iskolába!

Megértésüket köszönjük!

Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk!

• Középiskolai felvételi kérelmek

• Kedves kilencedikesek, tisztelt szülők!

A középiskolai felvételi kérelmeket 2021. március 25-én, csütörtökön, 9:00 és 11:00 között vehetik át iskolánkon. Ebben az időpontban lesz jelen a nevelési tanácsadó, Volkovics Gabriella, aki kinyomtatja a kérelmeket, aláírják a tanulók és a szülők, valamint az iskola igazgatója. Ha valakinek ez az időpont nem felel meg (munkavégzés, vagy egyéb okok miatt), kérem hívjon a 0945 452 646-os telefonszámon, vagy egyeztessen a nevelési tanácsadóval. Köszönöm!

A hatályos előírások szerint a kérelmeket a törvényes képviselőnek (szülőnek) 2021.4.8-ig kell eljuttatnia az alapiskolába. Orvosi igazolás nem szükséges.

Üdvözlettel:

• Oktatás 2021. március 8-tól

2021. március 8-tól szeretnénk újra megkezdeni az oktatást az alsó tagozatos tanulóink számára az iskolában!

Kérem a szülőket, hogy amennyiben a gyermekük nem beteg, vagy nincs (hétfőig nem lesz) karanténban, akkor küldjék iskolába, hogy ott folytathassuk a tanulást! A tanulóknak az iskolába érkezéskor ismét rendelkezniük kell az egyik szülő 7 napnál nem régebbi negatív COVID 19 tesztjének másolatával és a becsületbeli nyilatkozattal.

Ha a tanuló hétfőn mégsem jön iskolába, kérem, hogy ezt jelezzék az osztályfőnököknek. A konyhavezetőnek pedig legkésőbb pénteken, 2021.3.5-én, reggel 8:00-ig, az iskolai étkezde telefonszámán (0915 811 648) SMS-ben! Köszönöm!

A becsületbeli nyilatkozat lehet a 11a) vagy a 11c) jelű, de aki nem tudja kinyomtatni, az hétfőn reggel kitöltheti az iskolában!

Szeretettel várjuk az alsó tagozatos tanulóinkat!

Jó egészséget és kitartást kíván:

az iskola igazgatója

• Figyelem!!! 2021.3.2-től, keddtől újra távoktatás az alsó tagozatosoknak!

• Tisztelt szülők!

Tudatom Önökkel, hogy a tanulók létszáma ma még alacsonyabb volt mint a múlt hétfőn, ezért a regionális közegészségügyi hivatal ajánlása alapján az alsó tagozaton újra áttérünk a távoktatásra 2021.3.2-től (keddtől) 2021.3.5-ig (péntekig).

Az iskolai oktatás 2021. március 8-án (hétfőn) folytatódik!

Jó egészséget és kitartást kívánok!