• Tisztelt szülők, nagyszülők, rokonok és ismerősök!

• A karácsony érkeztével eljött az ideje, annak, hogy diákjaink mindenkinek kellemes ünnepeket kívánjanak a maguk módján. Kis előadásaikkal kedveskednek egymásnak és hozzátartozóiknak.

2018. december 21-én, 9:00 órától tartjuk szokásos karácsonyi műsorunkat          a helyi kultúrházban, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

Iskolánk dolgozói ezúton kívánnak mindenkinek békés, áldott karácsonyt és egészségben, sikerekben gazdag boldog új évet!

• Diáknap

• 2018. november 16-án, pénteken tartjuk szokásos "Diáknapunkat"!  Minden kedves tanulónak jó szórakozást kívánunk!

• Kedves tanulók, tisztelt szülők!

• Az iskola igazgatósága értesít/i Titeket/Önöket,

hogy 2018. október 29-én, hétfőn, igazgatói szabadot

rendel el az iskola tanulóinak szervezési okokból.

2018.10.30. csak az idén államünnepmelyen a Szlovák Nemzet Deklarációja elfogadásának 100. évfordulójáról emlékezünk meg.

2018. október 31-én, szerdán, pedig kezdődik az őszi szünet!

Minden kedves tanulónak és családjuknak jó pihenést és kellemes szünidőt kívánunk!

Az iskola igazgatósága

• Az iskola igazgatósága és a Szülői Szövetség vezetősége értesíti Önöket, hogy 2018. október 4-én, csütörtökön, 15:30 órai kezdettel közös szülőértekezletet tart az iskola étkezdéjében!

Ezt követően osztály szülőértekezleteket is tartunk!

Minden kedves Szülőt szeretettel várunk!

• Az élet és az egészség védelme

• Kedves tanulók!

A felső tagozat tanulói 2018. szeptember 14-én, pénteken 8:00-tól "Az élet és az egészség védeleme" gyakorlati oktatáson (menetgyakorlaton) vesznek részt!

Öltözzetek sportosan az osztályfőnökök utasításai alapján!

Élményekben gazdag, szép napot kíván:

az iskola igazgatósága

• Közlekedésbiztonsági nevelés

• Kedves tanulók!

2018. szeptember 12-én, 7:55-től közlekedésbiztonsági nevelés lesz az iskola előtti utcaszakaszon. A 2., 3., 4. és 5. osztályos tanulók (az ipolynyékiek) jöjjenek biciklivel és természetesen sisakban!

A tanítási órák meg lesznek tartva, tehát az órarend szerint készüljetek!

Az iskola igazgatósága

• Tanévkezdés

• Tisztelettel értesítjük tanulóinkat és szüleiket, hogy a tanévnyitó 2018. szeptember 3-án, reggel 8:00-kor lesz az iskolában!

Mindenkit szeretettel várunk!

• Hurrá! Vakáció!

• Közeledik az iskolaév vége! Jöhet a megérdemelt pihenés és szórakozás! De előtte még megkapjátok a bizonyítványt és elbúcsúztatjuk kilencedikes diákjainkat!

2018. június 29-én reggel 8:00-kor lesz a bizonyítványosztás. 9:00 órakor kezdődik a ballagás, amelyet ünnepi műsor követ. 10:30-kor a szentmisén hálát adunk az elmúlt tanévért és kérjük az Úr áldását a nyári szünetre!

Kedves gyerekek!

Élvezzétek a napsütést, a pihenést, játszatok sokat, töltődjetek fel! Segítsetek szüleiteknek, nagyszüleiteknek!

Sok boldog órát kíván a szünidőre iskolánk tantestülete és az igazgató néni!

Szeptemberben találkozunk!

• Gyereknap

• Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy iskolánkon a gyereknapot 2018. június 8-án tartjuk! Két ugrálóvár és sok játék várja a gyerekeket!

Mindenkinek nagyon jó szórakozást kíván az iskola tantestülete és a Szülői szövetség!

• Ünnepségünk az M1-en

• Tisztelettel értesítünk minden Szülőt, hozzátartozót és érdeklődőt, hogy 2018. május 6-án, vasárnap, délután 13:35-kor kerül adásba a Kárpát Expressz című műsorban iskolánk 60. évfordulójára rendezett ünnepségünk!

Aki nem tudja megnézni ebben az időpontban, az majd megnézheti az alábbi linkre kattintva rá kell keresni a május 6-i adásra:

• ÉRTESÍTÉS

A Balassi Bálint MTNY Alapiskola vezetősége 2018. május 7-én igazgatói szabadot rendel el szervezési okokból! Ezen a napon sem oktatás, sem étkeztetés, sem napközi nem lesz.

• ÉRTESÍTÉS

Az alapiskola vezetősége 2018. április 20-án igazgatói szabadot rendel el szervezési okokból! Ezen a napon sem oktatás, sem étkeztetés, sem napközi nem lesz!

• Meghívó

• 60. évforduló

Tisztelt Szülők, hozzátartozók, iskolabarátok!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2018. április 19-én este 18:00-ra a Kobold zenekar koncertjére, 2018. április 20-ára a kultúrműsorra a kultúrház mozitermébe, valamint az esti SULI-BULIBA, amely 20:00-kor kezdődik!

Minden programunk ingyenes, de a buli ideje alatt lesz büfé!

• 60. évforduló

Szeretettel meghívjuk Önöket

az ipolynyéki Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola fennállásának 60. évfordulója alkalmából  megrendezendő ünnepségre,

amelyet 2018.április 20-án tartunk.

Részvételi szándékát kérjük jelezze 2018. 3. 31-ig az alábbi elérhetőségeken:

zsmvinica@gmail.com, +421 945 452 646, cím: Školská 10, 991 28 Vinica

Az ünnepség programja

8:30                  Gyülekezés az alapiskola épületében

9:30                   Szentmise a Szent István r.k. templomban

10:30                 Ünnepség és kultúrműsor a helyi kultúrházban

12:30                 Állófogadás a kultúrház nagytermében

20:00                Retro SULI-BULI

• JELMEZBÁL

• 2018.2.9-én, pénteken 12:30 órai kezdettel tarjuk szokásos farsangi jelmezbálunkat, melyre minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Jó készülődést!

• Figyelmeztetés

2018.1.18-án a fiú öltözőben petárdákat és öngyújtót találtunk! Ezen eszközök mindenkire veszélyesek és az iskola rendtartása értelmében tilos ilyen tárgyakat az iskola területére behozni! Amennyiben bárkinél találunk ilyesmit, az a magaviseleti jegy lerontásával fog járni! Kérem Önöket, hogy erre hívják fel a gyermekeik figyelmét!

• Karácsonyi műsor

• Kedves szülők, nagyszülők, hozzátartozók és barátok!

A Balassi Bálint MTNY Alapiskola diákjai 2017. december 22-én, pénteken, 9:00 órai kezdettel karácsonyi műsorral kedveskednek az érdeklődőknek. Mindenkit szeretettel várnak iskolánk tanulói és tantestülete!

Mindannyiuknak áldott, békés karácsonyi ünnepeket és egészségben, boldogságban gazdag új esztendőt kívánok!