• Kérés

A múlt hónapban költöztek vissza tanulóink a frissen festett, szép tantermekbe. Sajnálattal kell tapasztalnom/tapasztalnunk, hogy a gyerekek nem vigyáznak rá, pedig iskolánknak és önkormányzatunknak ez egy jelentős, hosszútávú befektetés.

Kérem a Szülőket, hívják fel a gyermekeik figyelmét, hogy az iskola értékeire jobban vigyázzanak, hiszen ez közös érdekünk!

Az iskola igazgatója és tantestülete

• Szülői értekezlet

2017.9.12-én, kedden közös- és osztályszülőértekezletet tartunk 15:30 órától!

Szeretettel várjuk Önöket!

Az iskola tantestülete

• Kezdődik az iskola!

• Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

2017. szeptember 4-én, hétfőn, újra megnyílnak az iskola kapui!

Reggel 8:00 órakor kezdődik a tanévnyitó ünnepség, 9:30-kor pedig a szentmisében kérjük Isten áldását az új tanévre!

Mindenkit szeretettel várunk!

Az iskola pedagógusai és dolgozói

• Értesítés az étkezde telefonszámának változásáról

Tudatjuk Önökkel, hogy 2017. szeptember 4-től az iskola étkezdéjének új telefonszáma van, amely 6:30 - tól 15:00-ig hívható, vagy bármikor küldhető rá SMS:

0915 811 648

Kérjük, hogy a konyhavezető magántelefonjára ne hívjanak, ha a gyereket este szeretnék kijelenteni, akkor írjanak SMS-t az új számra a tanuló nevével és a dátummal amikor nem megy ebédre.

Megértésüket köszönjük!

Az iskola vezetősége

• Mobile users

• Dear mobile users.

you can check your timetable and substitution also on your mobile device. If you have iPhone,iPad or Android device, you can download native application for these platforms.

For more info please check: mobile.edupage.org

• E weboldal keletkezése

• Iskolánk weboldala végre felkerült az internetre. Sok érdekességet és különböző funkciókat talál rajta. Például a diákok és a tanárok névsorát, a tantermek jegyzékét, órarendet, az aktuális helyettesítéseket és számos más adatot.